"Firmalar reklam ve pazarlama politikaları oluştururken; kurumsal yapılarını, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtacakları internet sitelerinin saygın, kullanımı kolay ve şık tasarımlar içermesini arzu etmektedirler."

 

İnternet sitelerinin kurumsal bir yüz durumuna geldiği günümüz koşullarında, tasarlanacak sitenin hem kurum hemde müşteri istek ve ihtiyaçlarına odaklı olması şarttır.

 

2Boyut Dijital Tasarım, hem kurumsal hem de müşteri odaklı düşünerek, uzmanlık ve tecrübesini bu yönde birleştirmektedir.

 

Tasarladığımız internet siteleri, gerek görünüm ve şıklığı ile kaliteyi yansıtmakta; gerekse kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğü ile ihtiyaçları gidermektedir.

 

Tasarım ve geliştirme hizmetlerini dahil ettiğimiz web tasarım hizmetlerimizde, isteyen firmalara içerik yönetim ve geliştirme hizmetleri de sunulmaktadır.

 

Kurumsal kimlik taşımayan, bireysel anlamda profesyonel veya kişisel faaliyet gösterenler için de hizmet veya ürününüzü istediğiniz şekilde tanıtabilir, duyurabilirsiniz.

 

İsteklerinizi, bize anlatmanız yeterli.

 

 

İhtiyacınız olan web sitesini nasıl belirlersiniz?

 

İnternette sizi yansıtacak web sitenizi, firmanızın yüzü olarak düşünüyorsanız:

 

Kurumsal İnternet Sitesi:

 

Firmanızı fiziksel olarak tanıma imkanı olmayan ziyaretçilerinize, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, ekibinizi ve referanslarınızı; bunun yanında vizyon, misyon, organizasyon şeması ve satış politikaları gibi temel karakter özelliklerini aktarabileceğiniz, bir bilgilendirme platformu sunmayı amaçlamaktadır.

 

 

 

 

Kapsamlı menüler aracılığıyla ziyaretçileriniz sitenizdeki doğru adreslere yönlenir ve görsel materyal ile desteklenmiş zengin içeriğe en kısa ve hızlı biçimde ulaşması sağlanır.

 

 

Kişisel İnternet Sitesi

 

Sanatçılar ve serbest meslek sahibi çalışanlar için, kendilerine özgü konseptler yaratarak, profillerini internet üzerinden milyonlara ulaştırmalarını sağlamaktayız.

 

2boyut.com - Tüm hakları saklıdır.