"Toptan ve Perakende Bilgisayar ve Elektronik ekipman alımlarınızda marka ve distribütör destekli, hızlı ve rekabetçi fiyatlar ile projelerinizde yanınızdayız..."

BİLİŞİM ALANINDAKİ FAALİYETLERİMİZ

 

 Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, bilişim alanındaki bilgi ve birikimimizi hizmetinize sunmakta, teknoloji ihtiyaçlarınızı  toptan ve perakende olarak karşılamaktayız.

 

Özellikle bilgisayar ve elektronik alanlarındaki taleplerinizi, anlaşmalı  markalar ve distribütörler aracılığı ile  hızlı ve uygun fiyatlar ile projelendirebiliriz.

 

 

 

İş İstasyonları (Workstation):

 

İş İstasyonları, özellikle tasarım ve endüstriyel üretim alanlarında , eğitimde ve sağlık sektörlerinde kullanılan, yüksek performanslı ve kararlı çalışma standartlarına sahip profesyonel bilgisayarlardır.

 

 Mimari ve endüstriyel tasarım alanlarında, benzersiz  CAD/CAM uyumu ile İş İstasyonları,  bu alanlarda da standardı belirlemektedir.

 

Özellikle performans ve dayanıklılık için optimize edilmiş işlemci  ve hatalardan arındırılmış RAM kullanımı ile, İş İstasyonları masaüstü kişisel bilgisayarlardan ayrılmaktadırlar. Tasarım için geliştirilmiz yazılımlar ile tam uyum içinde çalışmaları, sürücü ve donanım çakışmalarına geçit vermemeleri ise diğer farklılıklarıdır.

2boyut.com - Tüm hakları saklıdır.